Zubní kartáček Curanatura Health - 100% přírodní - jemný

Kód: 146
Neohodnoceno
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.9.2024
Položka byla vyprodána…

Zubní kartáčky Curanatura jsou 100% zdravotně nezávadné, s bambusovou rukojetí a biologicky rozložitelnými štětinami, které jsou jemné k zubům i dásním a umožňují pohodlně odstranit zubní plak. Délka štětinek je 11 mm, jsou uložené jsou ve 4 řadách.

Přírodní zubní kartáčky Curanatura nabízíme ve dvou variatnách pro dospělé:

  • Health - jemný
  • Bamboo - extra jemný

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní kartáčky Curanatura jsou 100% zdravotně nezávadné, s bambusovou rukojetí a biologicky rozložitelnými štětinami, které jsou jemné k zubům i dásním a umožňují pohodlně odstranit zubní plak. Délka štětinek je 11 mm, jsou uložené jsou ve 4 řadách. Přírodní zubní kartáčky Curanatura nabízíme ve dvou variatnách pro dospělé:

  • Health - jemný
  • Bamboo - extra jemný

Kartáček Curanatura Health je osazen měkkými, nylonovými štětinkami o tloušťce 0,15 mm s hustotou 50 štětin na dírku. Zubní kartáčky Curanatura jsou, jako jedny z mála kartáčků na našem trhu, designované podle přesných specifikací pro zdravotně nejideálnější zubní kartáček stanovených na Symposiu dentální hygieny.

Tento zubní kartáček je z mnoha hledisek nejzdravější volba. Je vyroben z tepelně ošetřeného bambusu pěstovaného udržitelným způsobem. Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na planetě Zemi. Obsahuje látku zvanou bambusový kun, která je přirozeně antibakteriální a poskytuje dřevu ochranu proti bakteriím, plísním a jiným škůdcům. Štětinky kartáčku jsou vyrobeny z nylonu a kartáček jako celek je beze zbytku ekologicky kompostovatelný. Neobsahuje příměsi ftalátů ani bisfenolu A. Obal je vyroben z recyklovaného papíru.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz