Rosita Játrový tresčí olej (150 ml) + Walkabout Health Australský EMU olej (118 ml)

Kód: 49
Akce Tip
2 hodnocení
3 520 Kč –3 %
Rosita Játrový tresčí olej (150 ml) + Walkabout Health Australský EMU olej (118 ml)
3 520 Kč –3 % 3 399 Kč 3 034,82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Kombinace těchto dvou 100% přírodních tuků je nyní celosvětově pravděpodobně tím nejlepším a nejčistším zdrojem synergicky působících a tělu nejbližších i nejpotentnějších forem vitamínů A, D a K2. Důraz na význam jejich společného efektu na lidský organismus ve všech etapách jeho vývoje a života vychází především z učení Dr. Westona Price a jeho historicky zcela průlomové životní práce - Nutrition and Physical Degeneration. Dříve asi nejvíce doporučovaný surový máslový olej od krav z pastvy je tradičním EMU olejem převýšen více než 10x v obsahu vitamínu K2. A fermentované oleje z tresčích jater anebo jater jiných ryb či živočichů, se s časem a novými studiemi i měřením ukázali také slabším zdrojem vitamínů A a D oproti opravdu čerstvému a ihned chlazenému oleji z tresčích jater, pocházejícího z Norska díky řemeslné práci produkce Rosita.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROSITA JÁTROVÝ TRESČÍ OLEJ (150 ML)

Toto je nejčerstvější a nejkvalitnější varianta oleje z tresčích jater na dnešním trhu. 
 
Rosita Real Foods řemeslný extra panenský Vikingský olej z tresčích jater je produkován v malých várkách z divokých tresek obecných (Gadus morhua) lovených udržitelně v nedotčených čistých norských vodách. Je vyroben z kvalitních čerstvých jater použitím prastaré techniky extrakce - řemeslnou výrobou. Výsledný olej je tak čistý a autentický jako byl olej Severských předků před stovkami let. Jde o jediný opravdu Raw Extra panenský olej ze skutečně čistých vod Severního Norska, který absolutně nemá na poli čistých a surových olejů z jater divokých tresek žádnou konkurenci. Na trhu zatím není jiný zcela optimální olej jako je tento.

Produkt obsahuje aktivní formy vitamínů A a D a esenciální mastné kyseliny včetně DHA - Schválená tvrzení EU: 

 • Vitamin A přispívá k normálnímu metabolismu železa
 • Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu sliznic
 • Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu pokožky
 • Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku
 • Vitamin A přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Vitamin A se podílí na procesu specializace buněk
 • Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu
 • Vitamin D přispívá k normální hladině vápníku v krvi
 • Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • Vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu zubů
 • Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Vitamin D se podílí na procesu dělení buněk
 • Kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá k normálnímu vývoji zraku kojenců do 12 měsíců věku.
 • Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem.
 • Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. 
 • Esenciální mastné kyseliny jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětí.
(výše uvedeného je dosaženo při přijmu DHA v množství min 100-200mg, tento produkt obsahuje v jedné dávce 5ml více než 600mg DHA)
 
Divoký a Syrový. Z čerstvých jater. Vyrobeno za studena a bez chemie. Schváleno jako doplněk stravy. Top zdroj vzácných přírodních živin jako jsou Omega 3,6,7,9,11 a vitamíny A a D.
 
Skladování: Vždy v lednici a chladu. Neotevřená balení mohou být uchovávána v mrazáku pro prodloužení doby trvanlivosti. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Může ztuhnout a zakalit se, pokud je v lednici nebo zmrazen - lehce protřepejte před použitím.
 
Balení: 150ml.
 
Složení: 100% Divoký & Syrový Extra-Panenský Olej z tresčích (Gadus Morhua) jater (plus mikro množství přírodního rozmarýnu & přírodního vitaminu E).*
*antioxidanty proti oxidaci nesaturovaných komponent tohoto oleje
 
Více o speciálních antioxidantech Rosita: http://evclo.com/evclo-natural-antioxidants/
 
Doporučené dávkování: 1 čajová lžička denně (5 ml).
 
Dávek v balení: cca 30.
 
Upozornění :
 • Doba trvanlivosti neotevřeného produktu je při teplotě 0-4 °C 12 měsíců. Při -20 °C je 2-3x delší. Po otevření a při 0-4 °C je 2-3 měsíců. Testování ukázalo, že vitamíny a ostatní substance v tomto oleji nebyly narušeny zmražením a zůstaly nedotčeny. Olej musí být uchováván v temnu a chladu.
 • Před použitím extra vyšších dávek tohoto oleje konzultujte prosím s lékařem, nebo pokud plánujete užívání a jste těhotná, kojíte, máte cukrovku, alergii na ryby nebo jód, používáte léky na tlak, máte kardiovaskulární nemoc, krvácení nebo poruchu imunitního systému. Udržujte mimo dosah dětí.
 • Pokud kontakt s olejem způsobuje alergické reakce, konzultujte se svým osobním lékařem. Tento výrobek není určen k diagnostikování, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu.
 • Obsah této stránky slouží pouze pro referenční účely a nemá za cíl nahrazovat radu či doporučení praktického lékaře, farmaceuta nebo jiného zdravotního pracovníka s licencí.
 • Všechny Rosita Real Foods™ produkty jsou testovány nezávislými institucemi třetích osob, laboratořemi a universitami. Analytické testy byly provedeny :
 
Národní ústav pro výživu a výzkum potravin mořského původu, Norsko (National Institute of Nutrition and Seafood Research, NIFES)
Laboratoř pro testování potravin a farmaceutických výrobků ALS FOOD & Pharmaceutical, Velká Británie
Eurofins Food Testing, Lucembursko (nadnárodní společnost testující potraviny a krmiva)
BioDetection Systems, Nizozemí (společnost zabývající se bezpečností a kvalitou potravin, zdraví a životního prostředí)
Služba pro analýzu výživy při Ústavu pro akvakulturu na Univerzitě ve Stirlingu, Skotsko
Project no (C3937). Extra panenský olej byl také testován (15.7.2011) výrobcem u neziskové organizace ECO Marine za použití Biolaboratoře ústavu Nofima (neboli Výzkumného ústavu pro potraviny, rybolov a akvakulturu v Norsku), která se specializuje na mořské raw materiály a produkty. Projekt č. (C3937).
 
Pro kompletní seznam živin navštivte: http://evclo.com/faqs/nutrient-results/

WALKABOUT HEALTH AUSTRALSKÝ EMU OLEJ (118 ML)

Australští domorodci (nejstarší žijící kultura na planetě Zemi, datující svou historii přes 40 000 let dozadu)  brali olej z Emu (pták pštrosího typu) jako posvátnou potravinu a stejně tak, jako můžeme vidět v historii mnoha jiných kmenů z různých částí planety, šlo i u nich o unikátní a pro "zachování silného rodu" zcela nutný živočišný prostředek - tedy nativní nositel v tucích rozpustných vitamínů, quinonů a mastných kyselin. Rodová linie Australských ptáků EMU je stará miliony let. Značka Walkabout Health používá jako zdroj tohoto oleje pouze prastarý genotyp nativního EMU, jehož export z Austrálie byl zakázán už v roce 1960. Vyznačuje se mj. tím, že nikdy nebyl křížen/párován s žádnými jinými druhy EMU a je geneticky zcela "čistý", dále se nikdy napříč žádnou generací nedostal do kontaktu s geneticky modifikovaným krmivem a chemií a živí se sám výhradně na velkých travnatých pastvinách Walkabout Farem v Austrálii. Na základě výše uvedeného mají EMU oleje ze zbytku světa mnohem nižší kvalitu a "čistotu", což dokazuje nejen historie a rody zdrojových ptáků, ale zejména laboratorní testy.
 
Proto si Walkabout pevně stojí za svým absolutním prvenstvím ohledně maximální čistoty a kvality výsledného produktu, které garantuje.
 
Jeden dřívější prodejce nejkvalitnějšího Extra panenského máslového "grass fed" oleje na světě (Corganic3) dal v prémiových Holandských laboratořích VitaK testovat a srovnat Emu olej, Extra panenský máslový olej (nebo také "extra virgin high vitamin butter oil") a několik dalších silných potencionálních zdrojů na množství menaquinonu-4 (K2) a zjistil šokující výsledky:
 • Podle 4 posledních testů VitaK obsahuje Walkabout EMU olej 5575 ng/g K2 MK-4 (to je více než 20 mcg MK-4 v celistvé podobě a formě na čaj. lžičku)! "Grass fed" máslový olej nebo Ghee, oba považovány za top zdroje K2 obsahují 15-20x menší množství.
Jedná se tedy o více než desetinásobek vitamínu K2 v Emu oleji ve srovnání s jedním z nejlepších zdrojů přírodního K2 na světě (máslovým olejem zdravých krav z pastvy)! Tento prodejce poté nahradil na základě výše uvedeného a několikrát opakovaného testu prodej Máslového oleje výhradně Emu olejem.
 
Jde tedy o nejkvalitnější a nejlepší přírodní živočišný zdroj vitamínu K2 (MK-4), co je k dostání na světovém trhu. Je balen v jantarovém skle s původem v Austrálii.
 
Co se týče opravdové remineralizace, alkalizace a robustnosti organismu - jsou jeho složky (zejména právě vitamín K2 (MK-4) neboli tzv. X-FACTOR Dr. Westona Price, kterého mnozí již znají) zcela nezaměnitelné a nesmírně důležité. Pokud někdo nežije v přírodě a nemá přístup k celistvým potravinám té nejvyšší kvality, ze kterých by tyto látky získal, jsou přírodní doplňky tohoto typu nutnost těch nejnáročnějších.
 
Kompozice Australského EMU oleje je neuvěřitelným výživným celkem a celistvým přírodním zdrojem:
 • vitamínů A, D3, E, K2 (MK-4) = určující látky potřebné pro každou konverzi hormonů v těle, remineralizaci organismu a další vitálně důležité procesy.
 • kyseliny máselné
 • Wulzenova Faktoru (dle Dr. Rosalinda Wulzena tzv. "anti-ztuhlostní" faktor)
 • konjugované kyseliny linolové (CLA)
Tento olej je produkován bez použití krmiv z obilí, kukuřice, bez GMO (Genetické modifikace).
 
Všechny živiny EMU oleje jsou důležité ve své celistvé podobě (v synergii mnoha dalších látek) a dokud se bude člověk pokoušet izolovat a extrahovat je po jedné, vždy mu bude unikat příběh s názvem "příroda nejlépe ví jak na to". Proto nebude suplementace např. samotného syntetického vit. K2 (MK-4) v kapslích nikdy tak efektivní jako příjem jeho přírodního zdroje. Bylo např. prokázáno, že hladina syntetického MK-4 v krvi klesá už po několika hodinách a pro podobný efekt, jaký mají přírodní zdroje, by bylo potřeba ho suplementovat co 2-3 hodiny každý den v menších dávkách a opakovaně polykat kapsle.
 
Doporučené dávkování: Berte půl čajové lžičky (2 ml) až 3x denně během anebo po jídle. Před použitím protřepejte. EMU olej doporučujeme dávkovat dohromady s potravinami, bohatými na přírodní minerály a přirozeně bezsacharidovými. 
 
Balení: 118ml.
 
Složení: 100% Australský EMU olej.
 
Složení jedné dávky (2 g):
Kalorie 20 Kcal
Kalorie z tuku 20 Kcal
Tuk celkem 2 g, z toho nasycený 0,5 g 
 
Země původu: Austrálie.
 
Výrobce: Walkabout Health Products LLC, 211 S. Central Ave., Ste 112 Marshfield, Wl 54449 www.walkabouthealthproducts.com
 
POZOR! VŽDY JE DŮLEŽITÉ U VŠECH POTRAVIN ANEBO DOPLŇKŮ STRAVY (ZEJM. OBSAHUJÍCÍCH V TUCÍCH ROZPUSTNÉ VITAMÍNY) DODRŽOVAT STRIKTNĚ DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ A NEDÁVKOVAT ZBYTEČNĚ VÍCE! AKUMULACE NADMĚRNÉHO MNOŽSTVÍ TĚCHTO ŽIVIN(zejm. vit. A) MŮŽE BÝT TOXICKÁ PRO JÁTRA A POTAŽMO CELÝ ORGANISMUS.
 
Upozornění:  Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.
 
bublina a nařízení
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz