ROSITA - Játrový tresčí olej (150 ml) + Australský Emu olej (118 ml)

Kód: 49
Akce Tip
Neohodnoceno
2 740 Kč 2 382,61 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
8.6.2022
Položka byla vyprodána…
Kombinace těchto dvou 100% přírodních tuků je nyní celosvětově pravděpodobně tím nejlepším a nejčistším zdrojem synergicky působících a tělu nejbližších i nejpotentnějších forem vitamínů A, D a K2. Důraz na význam jejich společného efektu na lidský organismus ve všech etapách jeho vývoje a života vychází především z učení Dr. Westona Price a jeho historicky zcela průlomové životní práce - Nutrition and Physical Degeneration. 
Dříve asi nejvíce doporučovaný surový máslový olej od krav z pastvy je tradičním EMU olejem převýšen více než 10x v obsahu vitamínu K2. A fermentované oleje z tresčích jater anebo jater jiných ryb či živočichů, se s časem a novými studiemi i měřením ukázali také slabším zdrojem vitamínů A a D oproti opravdu čerstvému a ihned chlazenému oleji z tresčích jater, pocházejícího z Norska díky řemeslné práci produkce Rosita.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Podrobnější popis obou produktů:
 
ROSITA - JÁTROVÝ TRESČÍ OLEJ (150 ML)
 
Toto je nejčerstvější a nejkvalitnější varianta oleje z tresčích jater na dnešním trhu. 
 
Rosita Real Foods řemeslný extra panenský Vikingský olej z tresčích jater je produkován v malých várkách z divokých tresek obecných (Gadus morhua) lovených udržitelně v nedotčených čistých norských vodách. Je vyroben z kvalitních čerstvých jater použitím prastaré techniky extrakce - řemeslnou výrobou. Výsledný olej je tak čistý a autentický jako byl olej Severských předků před stovkami let. Jde o jediný opravdu Raw Extra panenský olej ze skutečně čistých vod Severního Norska, který absolutně nemá na poli čistých a surových olejů z jater divokých tresek žádnou konkurenci. Na trhu zatím není jiný zcela optimální olej jako je tento.
 
Produkt obsahuje aktivní formy vitamínů A a D a esenciální mastné kyseliny včetně DHA - Schválená tvrzení EU: 
 • Vitamin A přispívá k normálnímu metabolismu železa
 • Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu sliznic
 • Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu pokožky
 • Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku
 • Vitamin A přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Vitamin A se podílí na procesu specializace buněk
 • Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu
 • Vitamin D přispívá k normální hladině vápníku v krvi
 • Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • Vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu zubů
 • Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Vitamin D se podílí na procesu dělení buněk
 • Kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá k normálnímu vývoji zraku kojenců do 12 měsíců věku.
 • Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem.
 • Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. 
 • Esenciální mastné kyseliny jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětí.
 
(výše uvedeného je dosaženo při přijmu DHA v množství min 100-200mg, tento produkt obsahuje v jedné dávce 5ml více než 600mg DHA)
 
Divoký a Syrový.
Z čerstvých jater.
Vyrobeno za studena a bez chemie.
Schváleno jako doplňek stravy.
Top zdroj vzácných přírodních živin jako jsou Omega 3,6,7,9,11 a vitamíny A a D.
 
Skladování: Vždy v lednici a chladu. Neotevřená balení mohou být uchovávána v mrazáku pro prodloužení doby trvanlivosti. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Může ztuhnout a zakalit se, pokud je v lednici nebo zmrazen - lehce protřepejte před použitím.
 
Balení: 150ml
 
Složení: 100% Divoký & Syrový Extra-Panenský Olej z tresčích (Gadus Morhua) jater (plus mikro množství přírodního rozmarýnu & přírodního vitaminu E).*
*antioxidanty proti oxidaci nesaturovaných komponent tohoto oleje
 
Více o speciálních antioxidantech Rosita: http://evclo.com/evclo-natural-antioxidants/
 
Doporučené dávkování: 1 čajová lžička denně (5 ml)
 
Dávek v balení: cca 30
 
Doba trvanlivosti neotevřeného produktu je při teplotě 0-4 °C 12 měsíců. Při -20 °C je 2-3x delší. Po otevření a při 0-4 °C je 2-3 měsíců. Testování ukázalo, že vitamíny a ostatní substance v tomto oleji nebyly narušeny zmražením a zůstaly nedotčeny. Olej musí být uchováván v temnu a chladu.
 
Před použitím extra vyšších dávek tohoto oleje konzultujte prosím s lékařem, nebo pokud plánujete užívání a jste těhotná, kojíte, máte cukrovku, alergii na ryby nebo jód, používáte léky na tlak, máte kardiovaskulární nemoc, krvácení nebo poruchu imunitního systému. Udržujte mimo dosah dětí.
 
Pokud kontakt s olejem způsobuje alergické reakce, konzultujte se svým osobním lékařem. Tento výrobek není určen k diagnostikování, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu.
 
Obsah této stránky slouží pouze pro referenční účely a nemá za cíl nahrazovat radu či doporučení praktického lékaře, farmaceuta nebo jiného zdravotního pracovníka s licencí. 
 
Všechny Rosita Real Foods™ produkty jsou testovány nezávislými institucemi třetích osob, laboratořemi a universitami. Analytické testy byly provedeny :
 
Národní ústav pro výživu a výzkum potravin mořského původu, Norsko (National Institute of Nutrition and Seafood Research, NIFES)
Laboratoř pro testování potravin a farmaceutických výrobků ALS FOOD & Pharmaceutical, Velká Británie
Eurofins Food Testing, Lucembursko (nadnárodní společnost testující potraviny a krmiva)
BioDetection Systems, Nizozemí (společnost zabývající se bezpečností a kvalitou potravin, zdraví a životního prostředí)
Služba pro analýzu výživy při Ústavu pro akvakulturu na Univerzitě ve Stirlingu, Skotsko
Project no (C3937). Extra panenský olej byl také testován (15.7.2011) výrobcem u neziskové organizace ECO Marine za použití Biolaboratoře ústavu Nofima (neboli Výzkumného ústavu pro potraviny, rybolov a akvakulturu v Norsku), která se specializuje na mořské raw materiály a produkty. Projekt č. (C3937).
 
Pro kompletní seznam živin navštivte: http://evclo.com/faqs/nutrient-results/

WALKABOUT - AUSTRALSKÝ EMU OLEJ (118 ML)

Australští domorodci (nejstarší žijící kultura na planetě Zemi, datující svou historii přes 40 000 let dozadu)  brali olej z Emu (pták pštrosího typu) jako posvátnou potravinu a stejně tak, jako můžeme vidět v historii mnoha jiných kmenů z různých částí planety, šlo i u nich o unikátní a pro "zachování silného rodu" zcela nutný živočišný prostředek - tedy nativní nositel v tucích rozpustných vitamínů, quinonů a mastných kyselin. Rodová linie Australských ptáků EMU je stará miliony let. Značka Walkabout Health používá jako zdroj tohoto oleje pouze prastarý genotyp nativního EMU, jehož export z Austrálie byl zakázán už v roce 1960. Vyznačuje se mj. tím, že nikdy nebyl křížen/párován s žádnými jinými druhy EMU a je geneticky zcela "čistý", dále se nikdy napříč žádnou generací nedostal do kontaktu s geneticky modifikovaným krmivem a chemií a živí se sám výhradně na velkých travnatých pastvinách Walkabout Farem v Austrálii. Na základě výše uvedeného mají EMU oleje ze zbytku světa mnohem nižší kvalitu a "čistotu", což dokazuje nejen historie a rody zdrojových ptáků, ale zejména laboratorní testy.
 
Proto si Walkabout pevně stojí za svým absolutním prvenstvím ohledně maximální čistoty a kvality výsledného produktu, které garantuje.
 
Jeden dřívější prodejce nejkvalitnějšího Extra panenského máslového "grass fed" oleje na světě (Corganic3) dal v prémiových Holandských laboratořích VitaK testovat a srovnat Emu olej, Extra panenský máslový olej (nebo také "extra virgin high vitamin butter oil") a několik dalších silných potencionálních zdrojů na množství menaquinonu-4 (K2) a zjistil šokující výsledky:
 • Podle 4 posledních testů VitaK obsahuje Walkabout EMU olej 5575 ng/g K2 MK-4 (to je více než 20 mcg MK-4 v celistvé podobě a formě na čaj. lžičku)! "Grass fed" máslový olej nebo Ghee, oba považovány za top zdroje K2 obsahují 15-20x menší množství.
Jedná se tedy o více než desetinásobek vitamínu K2 v Emu oleji ve srovnání s jedním z nejlepších zdrojů přírodního K2 na světě (máslovým olejem zdravých krav z pastvy)! Tento prodejce poté nahradil na základě výše uvedeného a několikrát opakovaného testu prodej Máslového oleje výhradně Emu olejem.
 
Jde tedy o nejkvalitnější a nejlepší přírodní živočišný zdroj vitamínu K2 (MK-4), co je k dostání na světovém trhu. Je balen v jantarovém skle s původem v Austrálii.
 
Co se týče opravdové remineralizace, alkalizace a robustnosti organismu - jsou jeho složky (zejména právě vitamín K2 (MK-4) neboli tzv. X-FACTOR Dr. Westona Price, kterého mnozí již znají) zcela nezaměnitelné a nesmírně důležité. Pokud někdo nežije v přírodě a nemá přístup k celistvým potravinám té nejvyšší kvality, ze kterých by tyto látky získal, jsou přírodní doplňky tohoto typu nutnost těch nejnáročnějších.
 
Kompozice Australského EMU oleje je neuvěřitelným výživným celkem a celistvým přírodním zdrojem:
 • vitamínů A, D3, E, K2 (MK-4) = určující látky potřebné pro každou konverzi hormonů v těle, remineralizaci organismu a další vitálně důležité procesy.
 • kyseliny máselné
 • Wulzenova Faktoru (dle Dr. Rosalinda Wulzena tzv. "anti-ztuhlostní" faktor)
 • konjugované kyseliny linolové (CLA)
Tento olej je produkován bez použití krmiv z obilí, kukuřice, bez GMO (Genetické modifikace).
 
Všechny živiny EMU oleje jsou důležité ve své celistvé podobě (v synergii mnoha dalších látek) a dokud se bude člověk pokoušet izolovat a extrahovat je po jedné, vždy mu bude unikat příběh s názvem "příroda nejlépe ví jak na to". Proto nebude suplementace např. samotného syntetického vit. K2 (MK-4) v kapslích nikdy tak efektivní jako příjem jeho přírodního zdroje. Bylo např. prokázáno, že hladina syntetického MK-4 v krvi klesá už po několika hodinách a pro podobný efekt, jaký mají přírodní zdroje, by bylo potřeba ho supplementovat co 2-3 hodiny každý den v menších dávkách a opakovaně polykat kapsle.
 
Doporučené dávkování: Berte půl čajové lžičky (2 ml) až 3x denně během anebo po jídle. Před použitím protřepejte. EMU olej doporučujeme dávkovat dohromady s potravinami, bohatými na přírodní minerály a přirozeně bezsacharidovými. 
Balení: 118ml 
Složení: 100% Australský EMU olej 
Složení jedné dávky (2 g):
Kalorie 20 Kcal
Kalorie z tuku 20 Kcal
Tuk celkem 2 g, z toho nasycený 0,5 g 
Země původu: Austrálie 
Výrobce: Walkabout Health Products LLC, 211 S. Central Ave., Ste 112 Marshfield, Wl 54449 www.walkabouthealthproducts.com
 
POZOR! VŽDY JE DŮLEŽITÉ U VŠECH POTRAVIN ANEBO DOPLŇKŮ STRAVY (ZEJM. OBSAHUJÍCÍCH V TUCÍCH ROZPUSTNÉ VITAMÍNY) DODRŽOVAT STRIKTNĚ DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ A NEDÁVKOVAT ZBYTEČNĚ VÍCE! AKUMULACE NADMĚRNÉHO MNOŽSTVÍ TĚCHTO ŽIVIN(zejm. vit. A) MŮŽE BÝT TOXICKÁ PRO JÁTRA A POTAŽMO CELÝ ORGANISMUS.
 
Upozornění:  Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení