ROSITA Morrhuae Oleum - Olej z tresčích jater, 90 kapslí

Kód: 54
Neohodnoceno
1 380 Kč –17 %
ROSITA Morrhuae Oleum - Olej z tresčích jater, 90 kapslí
1 380 Kč –17 % 1 149 Kč 999,13 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2022
Praktická kapslová verze nejčerstvějšího a nejkvalitnějšího oleje z tresčích jater na dnešním trhu. Ideální balení při cestování nebo jiné situaci, díky přírodním antioxidantům nevyžaduje uchovávání v lednici ani lžíci pro dávkování. Kapsle jsou vyrobeny pouze z rybího kolagenu

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
Rosita Real Foods - MORRHUAE OLEUM (olej z tresčích jater) vyrobený dle staré Vikingské tradice a receptury. Jde o jediný Raw Extra panenský olej ze skutečně čistých vod Severního Norska, který absolutně nemá na poli čistých a surových olejů z jater divokých tresek žádnou konkurenci. Na trhu zatím není jiný zcela optimální olej jako je tento.
 
Rosita Real Foods extra panenský Vikingský olej z tresčích jater je produkován v malých várkách z divokých tresek obecných (Gadus morhua) lovených udržitelně v nedotčených čistých Norských vodách. Je vyroben z kvalitních čerstvých jater použitím prastaré techniky extrakce - řemeslnou výrobou. Výsledný olej je tak čistý a autentický jako byl olej Severských předků před stovkami let.
 
Produkt obsahuje aktivní formy vitamínů A a D a esenciální mastné kyseliny včetně DHA. Schválená tvrzení EU: 
 • Vitamín A přispívá k normálnímu metabolismu železa
 • Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu sliznic
 • Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu pokožky
 • Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu zraku
 • Vitamín A přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Vitamín A se podílí na procesu specializace buněk
 • Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu
 • Vitamín D přispívá k normální hladině vápníku v krvi
 • Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • Vitamín D přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu zubů
 • Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Vitamín D se podílí na procesu dělení buněk
 • Kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá k normálnímu vývoji zraku kojenců do 12 měsíců věku.
 • Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. 
 • Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. 
 • Esenciální mastné kyseliny jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětí.
 
(výše uvedeného je dosaženo při přijmu DHA v množství min 100-200mg, tento produkt obsahuje v jedné dávce 3 kapslí 195+mg DHA)
 
Top zdroj vzácných přírodních živin jako jsou Omega 3,6,7,9,11 a vitamíny A a D. Tento olej je vyráběn v malých várkách. Může být čas od času vyprodán a nedostupný na různá časová období. Divoký a syrový. Z čerstvých jater. Vyrobeno za studena a bez chemie.
Schváleno jako doplňek stravy.
 
Doporučené dávkování: 3 kapsle (po 500 mg) 1x denně. Dospělí: 3 kapsle (po 500mg) až 3x denně.
 
Skladování: Na temném a suchém místě při pokojové teplotě 15-25°C. Nevyžaduje lednici ani zmražení.
 
Balení: 30 dávek (90 kapslí)
 
Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. 
 
Složení: 100% divoký & syrový extra-panenský olej z tresčích (Gadus Morhua) jater, stopové množství přírodního rozmarýnu & přírodního vitaminu E*, želatinová kapsle z rybího kolagenu.
*antioxidanty proti oxidaci nesaturovaných komponent tohoto oleje
 
Více o speciálních antioxidantech Rosita: http://evclo.com/evclo-natural-antioxidants/
 
Doporučující informace:
Užívání tohoto produktu by měli se svým lékařem konzultovat ti, kteří chtějí užívat výrazně vyšší než doporučené množství a dále tyto osoby: těhotné a kojící ženy; diabetici; osoby alergické na ryby nebo jód; osoby, které užívají přípravky na ředění krve; osoby, u nichž se očekává chirurgický zákrok nebo jimž byla diagnostikována kardiovaskulární choroba, krvácivost či porucha imunitního systému.
 
Pokud jste vy nebo vaše dítě nikdy nekonzumovali rybu či rybí olej nebo pokud máte podezření na potravinovou alergii, konzultujte se svým lékařem užívání rybího tělového oleje/oleje z rybích jater ještě před jeho prvním užitím. Máte-li po konzumaci extra panenského oleje z tresčích jater Rosita podezření na alergickou reakci, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud kontakt s olejem způsobuje alergické reakce, konzultujte se svým osobním lékařem.
 
Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Tento výrobek není určen k diagnostikování, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu.
 
Obsah této stránky slouží pouze pro referenční účely a nemá za cíl nahrazovat radu či doporučení praktického lékaře, farmaceuta nebo jiného zdravotního pracovníka s licencí. 
 
Všechny Rosita Real Foods™ produkty jsou testovány nezávislými institucemi třetích osob, laboratořemi a universitami. Analytické testy byly provedeny:
 • Národní ústav pro výživu a výzkum potravin mořského původu, Norsko (National Institute of Nutrition and Seafood Research, NIFES)
 • Laboratoř pro testování potravin a farmaceutických výrobků ALS FOOD & Pharmaceutical, Velká Británie
 • Eurofins Food Testing, Lucembursko (nadnárodní společnost testující potraviny a krmiva)
 • BioDetection Systems, Nizozemí (společnost zabývající se bezpečností a kvalitou potravin, zdraví a životního prostředí)
 • Služba pro analýzu výživy při Ústavu pro akvakulturu na Univerzitě ve Stirlingu, Skotsko
 • Project no (C3937). Extra panenský olej byl také testován (15.7.2011) výrobcem u neziskové organizace ECO Marine za použití Biolaboratoře ústavu Nofima (neboli Výzkumného ústavu pro potraviny, rybolov a akvakulturu v Norsku), která se specializuje na mořské raw materiály a produkty. Projekt č. (C3937).
Informace o alergenech: Ryby (treska)
 
Pro kompletní seznam živin navštivte: http://evclo.com/faqs/nutrient-results/

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení