COPAIBA (olej odhalení)

Kód: 2094
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 340 Kč 1 107,44 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Copaiba (olej odhalení) je esenciální olej získávaný parní destilací z pryskyřice stejnojmenných brazilských stromů. Nadchne vás svou jemnou dřevitou vůní se sladkým podtónem. Dopřejte si s tímto olejem uvolňující masáž svalů a šíje nebo využijte jeho schopnosti zklidnit a zjemnit pokožku. Pokud chcete vykouzlit ve vaší domácnosti harmonizující atmosféru, je použití tohoto olejíčku v difuzéru skvělou volbou. Je to také silný antioxidant, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Copaiba tvoří společně s oleji Lemon a Frankincense tzv "protichřipkovou bombu". Mohutné stromy copaifera rostou v jižní Americe. Pryskyřice se z nich získává tak, že se kmen navrtá asi ve výšce 60 centimetrů až na jádro a do otvoru se připevní odvodný žlábek. Vytékající pryskyřice je jímána do sudů a strom tak během 2-3 hodin poskytne 20-30 litrů balzámu. Potom se díra zalepí voskem. Tato tvrdá pryskyřice nazývaná jako kopál byla využívána brazilskými domorodci již v 16. století.

Tento olej nám umožňuje navázat spojení s naší minulostí. Napomáhá nám pospojovat naše zkušenosti za účelem odhalení jejich hlubšího smyslu. Pomáhá nám přinést na světlo to, co je v nás posvátné, a tím si uvědomit vlastní stíny a odhalit, kým skutečně jsme. Copaiba nám pomáhá zbavit se pocitu méněcennosti, který si často neseme z raných období v životě, které mnohdy formují celý život náš pohled na svět. Pomáhá všem těm, kteří se cítí v životě něčím nedostateční. Napomáhá propojení s tím, co nás převyšuje neboli tím, co nás zná bez závoje, takové, jací skutečně jsme, a to jak v období dětství i v následujících životních etapách. Copaiba mám připomíná, že to, co nás převyšuje, nás nemá uchránit vlastnímu osudu, ale že, osudu navzdory, jsme vždy hodnotní, milovaní a přijímaní a že jen touto optikou můžeme zcela přijmout naši minulost.

 Copaiba použití :

  • očista těla,
  • podpora imunity,
  • podpora regenerace buněk,
  • podpora duševní rovnováhy,
  • podpora urologického systému,
  • mladistvě vypadající pleť.

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme frakcionovaný kokosový olej. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky ve dlaních a prodýchejte. 

Emocionální rovnováha: sužovaný -> vedený

Lze kombinovat například s těmito oleji: Frankincense, Helichrysum, Forgive, Black pepper.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Složení: Copaiba
Aromatický popis: dřevitá, hřejivá
Emoční působení: olej odhalení
Tělesné působení: angína, atletická noha, bolavé svaly, bolest v krku, bronchitida, helicobacter pylori, hemoroidy, křeče, křečové žíly, močové cesty, plísně, střevní křeče, žaludek
Emoční označení: odpuštění, sebedůvěra, sebepřijetí, sebevědomí, úzkosti
Objem: 15 ml