COPAIBA (olej odhalení)

Kód: 2094
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 340 Kč 1 107,44 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

doTERRA Copaiba (olej odhalení) je esenciální olej získávaný parní destilací z pryskyřice stejnojmenných brazilských stromů. Nadchne vás svou jemnou dřevitou vůní se sladkým podtónem. Dopřejte si s tímto olejem uvolňující masáž svalů a šíje nebo využijte jeho schopnosti zklidnit a zjemnit pokožku. Pokud chcete vykouzlit ve vaší domácnosti harmonizující atmosféru, je použití tohoto olejíčku v difuzéru skvělou volbou. Je to také silný antioxidant, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Copaiba

Popis

Esenciální olej Copaiba je získáván z pryskyřice stromu copaiba, který může dorůst více než 30 metrů a lze jej najít v tropické Jižní Americe. Copaiba je široce používán v kosmetických přípravcích, včetně mýdel, krémů, krémů a parfémů. Od 16. století byl éterický olej Copaiba používán v tradičních zdravotnických postupech domorodci ze severní a severovýchodní Brazílie. Podobně jako esenciální olej z Černého pepře, Copaiba má uklidňující vůni a lze ji aplikovat na pokožku, aby podporovala čistou a hladkou pleť. Vnitřně užívaný éterický olej Copaiba podporuje zdraví kardiovaskulárního, imunitního, trávicího a nervového systému. * Pomáhá také podporovat zdravou zánětlivou reakci. * Esenciální olej Copaiba lze přidávat přímo do úst, aby očistil a uklidnil dásně a ústní dutinu. Přestože olej Copaiba neobsahuje psychoaktivní kanabinoidy, hlavní složka, β-karyofylen, může být neuroprotektivní a při konzumaci může mít kardiovaskulární a imunitní výhody.

 * Je to také silný antioxidant, který podporuje imunitní zdraví. 

Olej Copaiba obsahuje nejvyšší hladiny β-karyofylenu (BCP) ze současně známých éterických olejů. Nepravidelný kanabinoid a seskviterpen, BCP je silnou složkou esenciálního oleje copaiba. BCP se selektivně váže na receptory CB2 v endokanabinoidním systému (ECS) - signalizační a regulační systém složený z enzymů, receptorových míst v těle a endokanabinoidů produkovaných tělem. Vzhledem k tomu, že kanabinoidní receptory se nacházejí v těle a ve všech hlavních orgánech, působí ECS jako hlavní regulátor lidského zdraví. Receptory CB2 v tomto systému mají zvláštní význam, protože se většinou nacházejí v imunitním systému. Při konzumaci přípravku Copaiba se BCP váže na tyto receptory a pomáhá tak zdravým imunitním a zánětlivým reakcím. Ovlivňuje také více signálních drah, které podporují zdravá játra, trávení, ledviny.

Použití

 • Přidejte jednu až dvě kapky do vody, džusu nebo čaje na podporu zdraví kardiovaskulárního, imunitního, trávicího, nervového a dýchacího systému. 
 • Poskytuje antioxidační podporu při požití. 
 • Užívejte vnitřně, abyste uklidnili a uklidnili nervový systém. 
 • Aplikujte lokálně v kombinaci s nosným olejem nebo zvlhčovačem obličeje, abyste udrželi pokožku čistou a čistou a snížili výskyt skvrn.
 • Užijte dvě kapky oleje Copaiba a jednu kapku Máty, abyste osvěžili dech a podpořili čistotu úst.
 • Aplikujte dvě až tři kapky Deep Blue, abyste uklidnili bolavé, unavené svaly po namáhavé činnosti.
 • Smíchejte stejné množství oleje Copaiba a kokosového oleje a naneste na obnovení namáhané pokožky.
 • Umístěte jednu až dvě kapky přípravku Copaiba pod jazyk, abyste podpořili celkový pocit pohody během období stresu nebo nervozity.
 • Difuzujte po třech kapkách Copaiba a Air, abyste podpořili zdravé dýchací funkce.
 • Rozptylujte po dvou kapkách Copaiba, Vetiver, Lenavdule a Wild Orange, abyste podpořili klidný spánek v noci.
 • Rozptylujte dvě kapky Copaiba čtyřmi kapkami Serenity, abyste podpořili klidné a klidné prostředí.

Návod k použití 

Difúze: Použijte tři až čtyři kapky ve zvoleném difuzoru.

Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku na čtyři unce kapaliny.

Místní použití: Nařeďte jednu až dvě kapky nosným olejem a poté naneste na požadované místo. Viz další preventivní opatření níže.

 Tento olej má certifikát Kosher.

Hlavní výhody

 • Podporuje zdraví kardiovaskulárního, imunitního a trávicího systému při požití *
 • Silné antioxidační výhody při vnitřním užívání *
 • Vnitřní použití pomáhá uklidnit, uklidnit a podporovat nervový systém *
 • Podporuje čistou a hladkou pokožku a snižuje výskyt skvrn

Aromatický popis : Pikantní, dřevitý

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostlin : Pryskyřice z Copaifera reticulata, officinalis, coriacea a langsdorffii

 

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Složení: Copaiba
Aromatický popis: dřevitá, hřejivá
Emoční působení: olej odhalení
Tělesné působení: angína, atletická noha, bolavé svaly, bolest v krku, bronchitida, helicobacter pylori, hemoroidy, křeče, křečové žíly, močové cesty, plísně, střevní křeče, žaludek
Emoční označení: odpuštění, sebedůvěra, sebepřijetí, sebevědomí, úzkosti
Objem: 15 ml