Lemon eucalyptus ( olej emoční síly )

Kód: 2564
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

doTERRA Lemon Eucalyptus esenciální olej má mnoho čistících výhod s povzbuzující vůní. Očistěte povrchy a pokožku ještě dnes citronovým eukalyptovým olejem!

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Lemon Eucalyptus

Popis

Esenciální olej z citronu eukalyptu je odvozen z citronově vonné rostliny eukalypti s modrou gumou, vysokého stromu s hladkou kůrou. Olej pocházející ze severní Austrálie je známý svou osvěžující vůní, která pomáhá vytvářet osvěžující prostředí. Citrónový eukalyptový olej má vysoký obsah čištění citronellal a citronellol, takže je tento éterický olej ideální pro čištění povrchů a pokožky. Kromě svých aktuálních čistících výhod lze Lemon Eucalyptus použít k čištění a osvěžení vzduchu. Pokud potřebujete revitalizační podporu, mějte po ruce citronový eukalyptový olej.

Použití

  • Přidejte do lahve s rozprašovačem, abyste očistili povrchy a osvěžili každou místnost vašeho domova.
  • Nakapejte pár kapek do difuzéru pro povzbuzení pozitivního prostředí s jasnou, svěží vůní.
  • Přidejte jednu až dvě kapky do dlaně svých rukou, promněte a nadechněte se, aby se váš den pozvedl a rozjasnil.
  • Během rutinní péče o pleť přidejte jednu až dvě kapky oleje z citronového eukalyptu do svého oblíbeného čističe pleti.
  • Smíchejte tři až čtyři kapky s nosným olejem pro uklidňující a povznášející masáž.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky v difuzéru podle vašeho výběru.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další preventivní opatření níže. 

Hlavní výhody

  • Osvěžení a čištění vzduchu
  • Povznášející a povzbuzující aroma
  • Čistí povrchy a pokožku

Aromatický popis : Čerstvá, citronová

Hlavní složky : Citronellal, citronellol

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje
Aromatický popis: citrusová, svěží
Emoční označení: Olej emoční síly
Tělesné působení: antibakteriální, astma, boláky, candida, hmyzí kousnutí, horečka, plísně, rány na pokožce, repelent
Objem: 15 ml