EXPIRACE 5/2024 Quinton Mořská minerální plazma (Totum Sport Nite Isotonic Drink), 10x25ml

Kód: 3476
Výprodej Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: Quinton
620 Kč –10 %
235 2 235 totum sport nite
620 Kč –10 % 558 Kč 498,21 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

SLEVA Z DŮVODU EXPIRACE 5/2024

Isotonická verze Totum Mořské plazmy Quinton. Totum Sport Nite se vyrábí z mořské vody v planktonových oblastech Biskajského zálivu. Mořská voda v těchto oblastech obsahuje velké množství anorganických a organických látek včetně minerálních látek, vitamínů, proteinů, sacharidů atd. V těchto planktonových oblastech je voda jednak čistší než jinde v oceánu a zároveň jsou to místa hojnosti, kde žije mnoho živočichů od těch nejmenších po ty největší a zdrojem jejich živin je mimo jiné právě tato tzv. mořská plazma. Totum Sport Nite je vhodný pro všechny sportovce, fyzicky pracující a doporučuje se užívat tento produkt před spaním pro lepší regeneraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Isotonická verze Totum Mořské plazmy Quinton. Totum Sport Nite se vyrábí z mořské vody v planktonových oblastech Biskajského zálivu v místech uvedených René Quintonem již od roku 1904, podstupuje studenou mikrofiltraci filtry velikosti 0,22 mikronů. Totum Sport Nite je ředěn pramenitou vodou na isotonickou koncentraci odpovídající koncentraci minerálních látek v extracelulárních tekutinách. Mořská voda v těchto oblastech obsahuje velké množství anorganických a organických látek včetně minerálních látek, vitamínů, proteinů, sacharidů atd. V těchto planktonových oblastech je voda jednak čistší než jinde v oceánu a zároveň jsou to místa hojnosti, kde žije mnoho živočichů od těch nejmenších po ty největší a zdrojem jejich živin je mimo jiné právě tato tzv. mořská plazma, kterou René Quinton označil za plodovou vodu lidstva neboť se v ní vyvíjely první formy života na Zemi a stále ji naše buňky potřebují ke svému vývoji. Totum Sport Nite neobsahuje žádné přidané látky, chemii nebo dochucovadla, neobsahuje mikroplasty.

 • 78 tělem lehce vstřebatelných minerálních látek a stopových prvků
 • Pro všechny věkové skupiny, těhotné a kojící maminky i děti vč. kojenců
 • Minerální složení a koncentrace jsou shodné s extracelulárními tekutinami, pH 7,2
 • Pro silnější imunitu a regeneraci organismu (ideální použití na noc)
 • Minerální látky, vitamíny, aminokyseliny a antioxidanty
 • Pro srovnávání vnitřního pH a optimalizaci vnitřního prostředí
 • Koloidní a iontová forma ve skleněných ampulkách

Popis výrobce 

 • Zkracuje dobu zotavení po tréninku.
 • Zabraňuje křečím a svalovým zraněním.
 • Obsahuje 78 elektrolytů.
 • 100% přírodní produkt s okamžitou vstřebatelností.
 • Nastoluje rychle prostředí k bezchybné komunikaci jednotlivých buněk lidského těla.
 • Přispívá výrazně k obnově ion-katalických funkcí.
 • Efekt na imunitu.
 • Aktivuje a reguluje správný metabolismus.
 • Cílem je remineralizace a revitalizace organismu. Obsahuje pouze čistě přírodní a tělem využitelné minerály nezbytné pro vysoké výkony a správnou funkci celého těla.
 • Používejte k rychlému doplnění veškerých minerálů a k rychlému ústupu příznaků mnoha neduh.

Totum Sport je jediným 100% přírodním přípravkem, který obsahuje všechny prvky z Mendělejevovy periodické tabulky; 78 z nich bylo zjištěno pomocí nejsofistikovanějších moderních technik, jako je spektroskopie absorpce atomu. Tím, že se mimořádně podobají těm v lidském těle, je těchto 78 minerálů a stopových prvků dostupných v mořské vodě v identických poměrech tak, jak je lze najít v našem vnitřním prostředí. Díky své bio-dostupnosti mohou být našimi buňkami dokonale vstřebány, aniž by byly napadány receptory naší buněčné stěny, což představuje běžný problém sportovní výživy. 

Totum Sport je jediným produktem na trhu, který obsahuje 78 elektrolytů potřebných pro optimální hydrataci.

Při sportu díky fyzické zátěži a pocení ztrácíme minerály, což v praxi znamená, že se rychleji unavíme a stáváme se více náchylní ke zraněním. Bez správné hydratace naše svaly nefungují tak, jak mají. Proto je Totum Sport navržen tak, aby dodal a obnovil nezbytné minerály k zajištění optimálního zotavení atletů.

TOTUM SPORT NITE – doplněk stravy, Isotonický nápoj. Přispívá k lepší regeneraci, vhodný užívat před spaním.

Návod k použití: Doporučuje se užívat 1 sáček denně.

Složení: Studená dvojitě mikrofiltrovaná mořská voda, pramenitá voda. 10 sáčků o obsahu 25 ml.

Celkový obsah balení: 250 ml. Doporučené denní dávkování: 25 ml. Obsahuje 78 elektrolytů. Z planktonovým oblastí v oceánech. Díky působení fytoplanktonu, zooplanktonu a slunečního svitu přeměňuje elektrolyty na biodostupnou formu ve správných proporcích.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Totum Sport Nite používejte jako součást vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Složení pro doporučené denní dávkování (25 ml): chloridy: 133 mg/4% VNR (nutriční referenční hodnoty), magnesium: 9,3 mg/2% VNR, kalcium: 2,0mg/<1%VNR, sodík: 86mg/4% VNR, draslík: 2,8mg/<1% VNR. Výrobce: Laboratoires Quinton International, Španělsko 

Baleno v blistrech v absolutně sterilních podmínkách – třída 100 (Evropský lékopis).

složenítotum

Totum Sport je jediným produktem, který může dodávat všechny přírodní prvky Mendělejevovy periodické tabulky (to znamená 78 minerálních látek), které jsou 100% snadno vstřebatelné, což znamená, že Totum Sport tělo hydratuje mnohem více než jiné potravinové doplňky na trhu. 

Dehydratace

Profesionální sportovci na vysoké úrovni, produkují více potu, což má za následek větší ztráty vody a minerálů. S prodlužováním doby zátěže bez pití samozřejmě vzniká riziko dehydratace což výrazně snižuje výkon a může být nebezpečné pro zdraví. Pokud sportovci pijí hodně vody, pomůže to dehydrataci zabránit ,ale vzhledem k tomu, že pokračují v zátěži a stále se potí, ztrácí minerály, které nenahrazují. Jejich tělo se snaží držet vodu, zatímco ztrácí stále více minerálů, což vede k větší dehydrataci na buněčné úrovni. Většina špičkových sportovců tuto situaci řeší příjmem elektrolytů.

Nicméně většina komerčně dostupných produktů s elektrolyty, je založena pouze na několika klíčových složkách, obsahují zejména Na +, K +, Cl-, Mg2 +,tyto produkty do značné míry ignorují celý zbytek elektrolytů. Abychom pochopili proč tyto produkty nejsou skutečným řešením problémů sportovců, je nutné mít mnohem hlubší porozumění o tom, jak spolu všechny minerály a stopové prvky vzájemně reagují a proč by tedy měly být doplněny všechny k jejich maximálnímu projevení v organismu a podání maximálního výkonu.

Minerály mají řadu důležitých funkcí v těle od energetického metabolismu až po expresi DNA. Pokud jde o zotavení ze zranění, vrozené kmenové buňky musí být správně živené v kostní dřeni, kde jsou vytvářeny a ukládány po jejich oběhu a pak na místě, kde jsou nutné k zotavení a nápravě zranění. Totum Sport je jediný sportovní doplněk, který podporuje zdraví a funkci kmenových buněk od jejich tvorby přes jejich obnovu a maximalizuje rychlost hojení těla a svalových zranění.

Zdraví a výkonnost na biochemické a metabolické úrovni je dána mírou nejvíce limitujícího faktoru. Nejslabší článek určuje celkový stav. Je-li vše k dispozici, pak vše funguje tak, jak má. Dodáte li tělu pouze 50% výživových prvků co vyžaduje, tak i když je všechno ostatní přítomné v mnohem vyšších % než je potřeba, pak se 50% živin se stává stěžejním a limitujícím faktorem bez ohledu na to, kolik dalších živin je poskytováno. Tělo nebude fungovat na svůj maximální potenciál.

V souladu s ne-sportovními fyziologickými studiemi, má sportovní věda tendenci soustředit se na účinky nejhojnějších minerálů a stopových prvků, jejichž role v metabolismu byla prokázána. Za nejdůležitější je považována přítomnost sodíku, což je nyní všem dobře známo. Všichni vrcholoví sportovci a výživoví poradci si dávají pozor na konzumaci dostatečného množství sodíku a malého množství dalších hojnější minerálních látek ve formě nápojů obsahující elektrolyty. Je-li rozdíl mezi vítězstvím zlaté medaile a neúčasti na stupních vítězů malý zlomek z 1% sportovního výkonu, rozdíly s největší pravděpodobností určí ten, kdo věnuje velkou pozornost zdánlivě nejmenším detailů.

Ze studií minerálů/stopových prvků víme, že mezi jednotlivými minerály panují neuvěřitelně složité interakce. Zde je na 21 z nich znázorněn jejich vzájemný vliv.

minerals

Z tohoto grafu je více zřejmé, že to jak tělo může využít některé minerály je podmíněno přítomností zdánlivě nedůležitých stopových prvků. Každý z minerálních a stopových prvků je napojen, přímo nebo nepřímo, na jiné minerální a stopové prvky jak je uvedeno v diagramu, a to je jen pro 21 ze 78 prvků, které Totum Sport dodává ve správném vyváženém poměru. Ve skutečnosti totiž může být prvek v těle fyzicky přítomen, ale nemusí být nutně zcela přítomen fyziologicky. Je to proto, že požadovaný doplňkový stopový prvek není dostatečně k dispozici k tomu, aby minerál mohl fungovat ať už metabolicky nebo enzymovým mechanismem. Je pozoruhodné, že testy ukázaly, že složení lidské krevní plazmy je podobné chemickému složení v mořské vodě bohaté na minerály díky činnosti fytoplanktonu. Z tohoto důvodu je Totum Sport čerpán pouze tam, kde jsou shromážděny velké květy fytoplanktonu, v planktonových vírech.

Všechny synteticky vyráběné elektrolytické produkty se zaměřují jen na velmi málo elektrolytů a ignorují stopové prvky. Když tělo potřebuje maximální výkon a nebo se silně potí, ztrácí potřebné minerály a stopové prvky, které, ale nejsou těmito produkty nahrazovány. Tyto minerály a stopové prvky jsou velmi důležité pro udržení hydratace, a to nejen v oběhu, ale zejména na buněčné úrovni.

Těchto 78 prvků v Totum Sport má také vliv na další funkce, například Krebsův cyklus a další metabolické dráhy, exprese DNA, funkce enzymů atd, což vše svým způsobem přispívá k výkonu. Pokud tyto věci správně nefungují, není neobvyklé, že i špičkoví sportovci mají průjmy a křeče což vede ke zvýšení svalových zranění a dalších problémů, přičemž každému může být zabráněno pomocí Totum Sport.

Alfred Pischinger (Nobelova cena za fyziologii) dokázal, že buněčná komunikace probíhá pomocí extracelulárních tekutin a závisí na přítomnosti všech komponentů pro optimální funkci. Biofyzikální stejně jako biochemické funkce jsou ovlivňovány přítomností všech potřebných minerálů a stopových prvků, a to nejen těmi nejznámějšími.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz