Lime - limetka ( olej chuti žít )

Kód: 2558
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
519 Kč 428,93 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Esenciální olej doTERRA Lime (olej chuti žít) povznese vaše tělo i mysl svěží citrusovou vůní. Je vyráběn lisováním za studena z limetkové kůry. Provoňte touto vůní svůj domov pomocí difuzéru. Limetkové aroma pomáhá zvýšit náladu, dodat chybějící energii a překonávat vyčerpání. Díky vysokému obsahu limonenu má limetkový olej čistící účinky. Pro čistě a svěže vypadající vlasy a pokožku přidejte jednu kapku olejíčku do vašeho šamponu nebo sprchového gelu. Vyzkoušejte také nanést kapku na vatový tamponek a použít jej k odstranění mastných skvrn nebo zbytků samolepky z povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Limetka

Popis

Esenciální olej doTERRA Lime je za studena lisovaný z kůry čerstvých limetek osvěžující a energizující jak v chuti, tak v aroma. Limetky se často používají v předkrmech a nápojích pro svou čerstvou citrusovou chuť. Esenciální olej z limetky díky vysokému obsahu limonenu poskytuje výhody vnitřního čištění a citrusová vůně může být rozptýlena, aby osvěžila vzduch. Je to také účinný a přirozený čistič povrchu. Vápenný olej se často používá v čistících prostředcích na obličej a tělo pro své čisticí vlastnosti a povznášející vůni.

Použití

  • Olej k pročištění vzduchu.
  • Dejte trochu oleje na vatový tampon a použijte k odstranění mastných skvrn a zbytků nálepky.
  • Přidejte do své pitné vody kapku limetky pro lepší chuť.
  • Přidejte jednu kapku do čisticího prostředku na obličej nebo do šamponu, abyste získali čisticí vlastnosti..

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky v difuzoru podle vašeho výběru.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku na 30ml kapaliny.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. 

Tento olej má certifikát Kosher.

Hlavní výhody

  • Podporuje zdravé imunitní funkce při vnitřním použití 
  • Osvěžující vůně, která stimuluje smysly
  • Používá se jako lokální i vnitřní čisticí prostředek 
  • Vůně podporuje vyváženou a energizující atmosféru

Aromatický popis : Citrusová, sladká vůně

Metoda sběru : Lisovaný za studena 

Část rostlin : kůra 

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Složení: kůra z limetky
Emoční označení: olej chuti žít
Emoční působení: brain fog, soustředění, stabilita, stagnace, stres, vnitřní klid, vyrovnanost, změny
Emocionální rovnováha: bez zájmu --> vitální
Objem: 15 ml