Superionherbs Cordyceps Extra Strong, 90 kapslí

Kód: 18
Neohodnoceno
Značka: Superionherbs
990 Kč 883,93 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
15.8.2024
Položka byla vyprodána…

Cordyceps je dle tradiční čínské medicíny považován za optimální tonikum pro esenci Jing. Cordyceps posiluje tělo i mysl na fundamentální úrovni. Říká se, že je schopen zvyšovat základní životní sílu, která je nutná pro fungování všech orgánů. Protože obsahuje jak Jinovou, tak i Jangovou složku může být užíván na rozdíl od většiny léčivých rostlin dlouhodobě. Doplňuje Jinovou část esence Jing a tím obnovuje energii, která byla vyčerpaná v důsledku zvýšené fyzické námahy, adaptací na stresovou zátěž a nebo stářím. Cordyceps je v čísnké medicíně primární substance používaná jako tonikum pro zachování mládí a pro potřeby rekonvalescence.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z mycelia Cordycepsu CS-4. Obsah polysacharidů min. 40 %. Obsah manitolu min. 15 %.

Cordyceps, Extrakt 40 % polysacharidů, 15 % manitolu
Cordyceps se skládá jak z houby (představující rostlinnou říši), tak i z larvy (představující živočišnou říši), čili přeloženo do dnešní mluvy: 2 v 1. Díky tomu tak může účinně posilovat jak YANG, tak i YIN a obzvláště pak ledvinnou esenci JING, což je ta nejdůležitější část našeho organismu odpovídající za stav těla, ducha a mysli. Ledvinná esence JING je, obrazně řečeno, vosk na naší svíčce života, jež postupně, ale nezadržitelně ubývá a vyčerpává se. V tradiční čínské medicíně není mnoho produktů, které doplňují a rozhojňují esenci ledvin JING, aniž by zároveň neoslabovaly jiné orgány. Cordyceps toto splňuje a vzhledem ke svým neobyčejným schopnostem působí blahodárně na náš organismus vyčerpaný buď nemocemi a léky nebo fyzickou či duševní prací. I pro zdravého člověka je vhodný k udržování zdraví, a to nejen v otázce kvantity (dlouhověkosti), ale hlavně jeho kvality.
 
Cordyceps je dle tradiční čínské medicíny považován za optimální tonikum pro esenci Jing. Cordyceps posiluje tělo i mysl na fundamentální úrovni. Říká se, že je schopen zvyšovat základní životní sílu, která je nutná pro fungování všech orgánů. Protože obsahuje jak Jinovou, tak i jangovou složku může být užíván na rozdíl od většiny léčivých rostlin dlouhodobě. Doplňuje Jinovou část esence Jing a tím obnovuje energii, která byla vyčerpaná v důsledku zvýšené fyzické námahy, adaptací na stresovou zátěž a nebo stářím. Cordyceps je v čínské medicíně primární substance používaná jako tonikum pro zachování mládí a pro potřeby rekonvalescence.
 
Ne všechny druhy mycelia Cordycepsu mají stejné vlastnosti. Na kvalitě použitého mycelia závisí účinnost výsledného produktu. Superionherbs používá mycelium Cordycepsu nejvyšší kvality pro optimální účinek výsledného produktu.
 
VLASTNOSTI PRODUKTU
 • 100% Cordyceps sinensis Extrakt
 • bez přídatných látek, konzervantů
 • vysoký obsah účinných látek více než 40 % polysacharidů a 15 % manitolu
 • rostlinné tobolky
 
ÚČINKY PODLE TCM
 • ledvinový yang a ming men
 • plicní yin
 • esence ledvin
 • meridián LU
 • uklidňuje ŠEN
 • obranná qi
 
TCM CHARAKTERISTIKA
 • teplota – teplá
 • chuť – sladká
 • tropismus – plíce, ledviny
 
Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých medicinálních houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.
 
bublina a nařízení
 
Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z mycelia Cordycepsu CS-4.
 
Obsah polysacharidů - min. 40 %
Obsah manitolu -  min. 15 %
 
Balení:
90 kapslí x 500 mg, tj. 45 g (balení vystačí na 3 měsíce užívání). 100% čistý extrakt, neobsahuje plnidla ani konzervační látky.  Rostlinné tobolky - vhodné pro vegetariány a vegany. 1 tobolka obsahuje Cordyceps sinensis, housenice čínská 500 mg.
 
Užívání:
Nejlépe ráno a večer na lačno 1-2 kapsle, zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.
 
Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let.  Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Doplněk stravy.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz